Mercedes-Benz EQA250 Progressive
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.040 kg |
| Længde | 446 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 6 nov 2025 |
| Moment | 375 nm |
| Lasteevne | 430 kg |
| Batteristørrelse | 66,5 kWh |
Mercedes EQA250 Progressive
✅ Highlights
• LED forlygter
• Varme i rat
• Dellæderindtræk
• Fuld aut. 2-zone klima
• Blindvinkelassistent
• El-bagklap
Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 4.900,-
24 mdr kun kr. 6.900,-
36 mdr kun kr. 9.400,-
48 mdr kun kr. 11.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 10 år eller har kørt i alt 200.000 km (det der kommer først).
Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
98272000
www.pjautovadum.dk
salg@pjautovadum.dk
ÅBNINGSTIDER: Man - Fre 07.30-17:00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, justerbar lændestøtte, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, led baglygter, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, stemmebetjening, automatisk nødassistent, trådløs mobilopladning
-
239.900 kr.
-
Kilometer59.000
-
El61,7 km/l
-
1. reg12/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder