Mazda CX-3 SkyActiv-D 105 Optimum
Mazda CX-3 SkyActiv-D 105 Optimum egenskaber
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 105 / 77 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.275 kg |
| Længde | 428 cm |
| Bredde | 177 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Sidst synet | 12 jun 2024 |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 460 kg |
Beskrivelse
læderrat, kørecomputer, dellæderindtræk, el indst. førersæde, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, træk, mørktonede ruder i bag, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), 6 airbags, vognbaneassistent, BOSE-audiosystem, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
74.900 kr.
-
Kilometer261.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg07/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift930 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook