Kia Cee´d GDi Style SW
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 135 / 99 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.381 kg |
| Længde | 451 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 192 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 20 mar 2025 |
| Moment | 164 nm |
| Lasteevne | 439 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Bakkamera
• Musikstreaming via bluetooth
• Sædevarme
• Træk(1400kg)
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, el-sidespejle, led kørelys, tagræling, mørktonede ruder i bag, træk, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), automatisk lys, airbag, esp, antispin, varme i rat, isofix, udv. temp. måler, automatisk start/stop
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mads@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
79.800 kr.
-
Kilometer178.000
-
Benzin16,9 km/l
-
1. reg03/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift1.290 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk