Hyundai Kona EV Select
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.510 kg |
| Længde | 421 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 157 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Moment | 395 nm |
| Lasteevne | 510 kg |
| Batteristørrelse | 39,2 kWh |
Super fin kona 39 i Juju blå, her er du slet ikke i tvivl om hvilken bil er din på P pladsen.
Highlights:
• 3-faset ladning
• Adaptiv fartpilot
• Trådløs CarPlay & Android Auto ( Til bl.a google maps )
• Varme i rat & sæder
• Bakkamera
Fuld udstyrsliste:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, digitalt cockpit, læderrat, justerbar lændestøtte, bagagerumsdækken, stofindtræk, 17" alufælge, el-sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, varme i rat, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, sædevarme, manuel forvarmning af batteri, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, esp, auto hold, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, bakkamera, skiltegenkendelse, vognbaneassistent, stemmebetjening, automatisk nødbremsesystem
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4321
Forbehold for tastefejl
-
124.800 kr.
-
Kilometer56.041
-
1. reg09/2021
-
Modelår2022