Hyundai i30 T-GDi Premium
Hyundai i30 T-GDi Premium egenskaber
| Farve | Brun |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.342 kg |
| Længde | 434 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 3 mar 2025 |
| Moment | 171 nm |
| Lasteevne | 458 kg |
Beskrivelse
Bil nr.: 10243
Velkommen til Gærum Auto - din bilforhandler siden 1969 ✅
Flot 1 ejers Hyundai i30 1,0 T-GDi Premium 5d med flot servicehistorik!
Fuld led forlygter
Multifunktionsrat
varme i rat og sædevarme
2 zone klima
fjernb. centrallås
Nøglefri tænding
Fartpilot
Aut. nedbl. bakspejl
Navigation
Håndfrit til mobil
Musikstreaming via bluetooth
Apple carplay
Regnsensor
Bakkamera
Parkeringssensor (bag)
Vognbaneassistent
Blindvinkelsassistent
isofix, automatisk lys, 12V, USB.
16" alufælge,
El-klapbare sidespejle m/varme.
Lev nysynet.
-
109.800 kr.
-
Kilometer99.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg04/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Gærum Auto ApS
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Brønderslevvej 126, Gærum
9900 Frederikshavn
CVR : 40667148
98486044
salg@tougaardauto.dk
Del på Facebook