Hyundai i20 Active+
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 84 / 62 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.055 kg |
| Længde | 404 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Max påhæng | 910 kg |
| Sidst synet | 16 sep 2024 |
| Moment | 121 nm |
| Lasteevne | 525 kg |
FINANCERING F.EKS FAST RENTE 2,95% UDB 20.000 KR.YDELSE 36 MDR A 1545 KR. Husk vores skrotpræmie på min. 10.000 kr. samt danmarks bedste financering og garanti.
TIPTOP KLARGJORT - FLOT FLOT BIL SOM SKAL SES!
Airc. Fjernb.c.lås, startspærre, udv. temp. måler, højdejust. forsæde, el-ruder, radio + AUX og USB, isofix, baggagerumsdækken, kopholder, stofindtræk, tågelygter, justerbar forlygter, 21,3km.l, 6 airbags, ABS, ESP, servo, hvideblink, indfarvede kofangere, tonede ruder, ikke ryger, service ok.
+ Husk vi står 14 medarbejdere klar til at yde en 100% betjening, vi elsker glade kunder, vi har været her i Aabybro i 40 år, vi har auto og skadescenter, samt bilhandel og dækcenter, se alle vores biler på www.kurts-auto.dk, husk vi har Danmarks bedste garanti og finansiering. Flot flot bil, vi er nummerplade operatør så bilen kan normalt komme med hjem med det samme.vi har åben hverdage 7-17, lørdag efter aftale og søndag 11-15 derud over ring til Kurt på 60215312 eller 98244010 er altid klar til en handel
-
58.900 kr.
-
Kilometer214.000
-
Benzin21,3 km/l
-
1. reg05/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Industrivej 15-17
9440 Aabybro
CVR : 16051179
98244010
60215312
info@kurts-auto.dk