Hyundai i10 Go Clim
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 66 / 49 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.008 kg |
| Længde | 367 cm |
| Bredde | 166 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 156 km/t |
| Sidst synet | 5 jan 2026 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 412 kg |
🔧 Udstyrshighlights
• Fartpilot
• Multifunktionsrat
• 4x el-ruder
• Fuldaut. klima
Kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, tagræling, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, 4x el-ruder, cd/radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, airbag, antispin, esp.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: theis@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
49.800 kr.
-
Kilometer141.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg09/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk