Hyundai i10 1,25 Comfort Plus 86HK 5d
Hyundai i10 1,25 Comfort Plus 86HK 5d egenskaber
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 86 / 63 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.035 kg |
| Længde | 3.585 cm |
| Bredde | 1.595 cm |
| Højde | 1.540 cm |
| Tophastighed | 169 km/t |
| Max påhæng | 800 kg |
| Sidst synet | 5 dec 2025 |
| Lasteevne | 375 kg |
Beskrivelse
Nysynet, Aircondition, Anhængertræk aftageligt, AUX stik, USB stik, CD / radio, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Radio, Servo, Sædevarme for, Metallak, Bagagerumsdækken, Stofindtræk, ABS, Airbag, Startspærre
-
34.900 kr.
-
Kilometer177.000
-
Benzin21,7 km/l
-
1. reg07/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook