Ford Transit Custom 310 L2H1 2,2 TDCi Trend 125HK Van 6g
Ford Transit Custom 310 L2H1 2,2 TDCi Trend 125HK Van 6g egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 2.040 kg |
| Længde | 5.339 cm |
| Bredde | 2.290 cm |
| Højde | 2.080 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Max påhæng | 2.800 kg |
| Sidst synet | 22 aug 2024 |
| Lasteevne | 1.060 kg |
Beskrivelse
Lang model, fin indretning i bag
2 skydedøre, Håndfri telefon, Aircondition, AUX stik, CD / radio, Elruder for, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Infocenter, Køl i handskerum, Multifunktionsrat, Servo, Sædevarme for, Udvendig temperaturmåler, Anhængertræk, Indfarvede kofangere, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Startspærre, 1 ejer, Diesel partikelfilter, Ikke ryger, Service overholdt
-
84.900 kr.
-
Kilometer141.000
-
Diesel13,9 km/l
-
1. reg06/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift9.540 kr. pr. år
Del på Facebook