Ford Transit Custom 290 L1 TDCi 170 Sport
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 170 / 125 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.900 kg |
| Længde | 497 cm |
| Bredde | 199 cm |
| Højde | 202 cm |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Sidst synet | 24 feb 2025 |
| Moment | 385 nm |
| Lasteevne | 1.040 kg |
!!!!!! REGULÆR STAND.... LAV EJERAFGIFT ..... !!!!!!
FOR YDERLIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK.........
NU UDBYDES DENNE TRANSIT CUSTOM " SPORT " TIL SALG.....
AFHENTNING......SIDST SYNET 24/2 2025......
AF UDSTYR KAN NÆVNES:
6 Gear, kørecomputer, infocenter, multifunktionsrat, læderrat, lædergearknob/greb, højdejust. førersæde m. armlæn, sædevarme, dobb.pass.sæde med opbevaringsbord og foldebord, læderindtræk, kopholdere, el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, el-forlygtejustering, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, automatisk start/stop, regnsensor, dæktryksmåler, parkeringssensor (bag), bakkamera, cd/radio, navigation, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, programbar motor/kabinevarmer, automatisk lys, lygtevasker, led kørelys, tågelygter, kurvelys, tagræling, db. airbags, antispin, esp, træk til 2500 kg. m. bremser osv........
BEMÆRK:
AFH. KØRER OG STARTER FINT......
BIL I RIGTIG REGULÆR STAND.....
!!!!!!! ALUFÆLGE FORD MS-RT 8X20 KAN MEDFØLGE MOD MERPRIS !!!!!!!!
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO........PS. MAILS BESVARES IKKE.......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?.........
-
69.900 kr.
-
Kilometer349.000
-
Diesel15,6 km/l
-
1. reg05/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift4.040 kr. pr. 6 måneder