Ford Transit Connect 230 L2 1,5 TDCi Trend 100HK Van
Ford Transit Connect 230 L2 1,5 TDCi Trend 100HK Van egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 4 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.525 kg |
| Længde | 481 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 186 cm |
| Tophastighed | 166 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 20 mar 2024 |
| Moment | 215 nm |
| Lasteevne | 870 kg |
| CO2 udledning | 115,0 g/km |
Beskrivelse
Momsfri
Aircondition, AUX stik, Bluetooth, CD / radio, Centrallås, Elruder for, El-spejle, Fjernbetjent centrallås, Håndfri telefon, Multifunktionsrat, Opvarmet forrude, Parkeringssensor bag, Parkeringssensor for, Servo, Sædevarme for, USB stik, Tagræling, Armlæn, Højdejusterbart førersæde, Kopholder, Stofindtræk, ABS, Airbag, Antispin, ESP, Startspærre, Diesel partikelfilter, Ikke ryger, Nysynet
-
79.900 kr.
-
Kilometer140.000
-
Diesel22,7 km/l
-
1. reg08/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift2.920 kr. pr. år
Del på Facebook