Ford S-MAX EcoBlue Titanium aut.
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 190 / 140 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.902 kg |
| Længde | 480 cm |
| Bredde | 192 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 208 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 3 okt 2024 |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 603 kg |
!!!!!! SUPER FIN S-MAX !!!!!!
FOR YDERLIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK.......
NU UDBYDES DENNE FINE S-MAX I DEN FLOTTE " MAGNETIC-GREY " METALFARVE TIL SALG.........
AF GODT UDSTYR KAN BLA. NÆVNES:
Automatgear 8 Trins, kørecomputer, infocenter, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, regnsensor, dæktryksmåler, skiltegenkendelse, højdejust. forsæder, stofindtræk, 3 individuelle sæder i bag, isofix, midterarmlæn m. opbevaring, sædevarme, justerbar lændestøtte, 4x el-ruder, el-klapbare sidespejle m/varme, el-forlygtejustering, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, automatisk parkeringssystem, cd/radio, navigation, apple carplay, usb-c tilslutning, aux tilslutning, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, automatisk lys, led kørelys, tågelygter, led baglygter, tagræling, ALT indfarvet, 7 airbags, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, træk til HELE 2 tons ... osv......osv......
BEMÆRK:
SUPER FIN STAND......
HER MÅ DER KØRES MED DEN " STORE " CAMPINGVOGN, HESTETRAILER OG LIGNENDE.........
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO........PS. MAILS BESVARES IKKE......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?.........
-
189.900 kr.
-
Kilometer109.000
-
Diesel21,2 km/l
-
1. reg01/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift2.320 kr. pr. 6 måneder