Ford Mondeo SCTi 160 Titanium stc. aut.
| Farve | Champagne |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 160 / 118 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.427 kg |
| Længde | 487 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 209 km/t |
| Max påhæng | 1.450 kg |
| Sidst synet | 28 feb 2025 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 863 kg |
🔧 Highlights
• Træk (Maks trækvægt med bremse 1450 kg.)
• Fartpilot
• Navigation
• Bakkamera
• Sædevarme
• Apple Carplay
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, alufælge, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle, tågelygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, aftageligt træk, automatgear, ratgearskifte, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, nøglefri adgang, fartpilot, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, automatisk start/stop, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, isofix, lygtevasker, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
109.900 kr.
-
Kilometer184.000
-
Benzin15,2 km/l
-
1. reg07/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift2.160 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk