Ford Mondeo EcoBoost Titanium stc. aut.
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 165 / 121 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.527 kg |
| Længde | 487 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 209 km/t |
| Max påhæng | 1.450 kg |
| Sidst synet | 11 jun 2025 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 733 kg |
automatgear, adaptiv fartpilot, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, kørecomputer, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, træk, 2 zone klima, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, usb-a tilslutning, regnsensor, isofix, elektrisk parkeringsbremse, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
159.900 kr.
-
Kilometer128.000
-
Benzin14,5 km/l
-
1. reg07/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift2.500 kr. pr. 6 måneder