Ford Kuga SCTi 150 Titanium
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.579 kg |
| Længde | 452 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 169 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 16 sep 2024 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 521 kg |
!!!!!! SUPER FIN KUGA !!!!!!
FOR YDERLIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK........
NU UDBYDES DENNE VIRKELIG FINE KUGA I DEN FLOTTE " RUBY RED " METALFARVE TIL SALG.........
AF GODT UDSTYR KAN BLA. NÆVNES:
6 Gear, kørecomputer, infocenter, multifunktionsrat, læderrat, lædergearknob/greb, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, varme i forrude, udv. temp. måler, regnsensor, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), dæktryksmåler, automatisk start/stop, 4x el-ruder, el-sidespejle m/varme, el-forlygtejustering, højdejust. forsæder, sportssæder, dellæderindtræk, splitbagsæde 60/40, isofix, sædevarme, cd/radio m. 6 højtalere (FORD AUDIO PAKKE 3 ), navigation, håndfrit til mobil, bluetooth, 12 v. strømudtag i bagagerummet, midterarmlæn m. opbevaring, vippearmlæn til bagsæde m. 2 kopholdere, automatisk lys, lygtevasker, tågelygter, tagræling, 7 airbags, antispin, esp, aftageligt træk til HELE 2 tons osv....osv......
BEMÆRK:
HER MÅ DER KØRES MED DEN STORE CAMPINGVOGN......HELE 2 TONS PÅ " KROGEN " ........
SERVICE OVERHOLDT.......
RIGTIG FIN OG VELKØRENDE STAND.......
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO.......PS. MAILS BESVARES IKKE.......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?........
-
114.900 kr.
-
Kilometer88.000
-
Benzin16,1 km/l
-
1. reg09/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder