Ford Kuga SCTi 150 ST-Line
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.579 kg |
| Længde | 452 cm |
| Bredde | 184 cm |
| Højde | 169 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 2.000 kg |
| Sidst synet | 7 mar 2025 |
| Moment | 240 nm |
| Lasteevne | 521 kg |
el-soltag, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, delalcantaraindtræk, højdejust. førersæde, mørk loftbeklædning, alufælge, vinterhjul, xenonlys, mørktonede ruder i bag, tagræling, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, varme i forrude, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, navigation, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), isofix, 6 airbags, esp, regnsensor, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
124.900 kr.
-
Kilometer145.000
-
Benzin16,1 km/l
-
1. reg02/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder