Ford Kuga EcoBlue Titanium X aut.
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.529 kg |
| Længde | 461 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 22 maj 2024 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 581 kg |
automatgear, aftageligt træk, 360° kamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), bakkamera, fuld led forlygter, led baglygter, 2 zone klima, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, kørecomputer, dellæderindtræk, højdejust. førersæde, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, mørktonede ruder i bag, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, regnsensor, 6 airbags, isofix, esp, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte, Åbent alle hverdage 7.30-17.30 Lørdag og søndag 13-16
-
149.900 kr.
-
Kilometer199.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg05/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder