Ford Focus SCTi 125 Titanium stc.
Ford Focus SCTi 125 Titanium stc. egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.218 kg |
| Længde | 456 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 193 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 2 jul 2025 |
| Moment | 170 nm |
| Lasteevne | 682 kg |
Beskrivelse
multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, alufælge, træk, tågelygter, tagræling, el-sidespejle, aircondition, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, varme i forrude, 4x el-ruder, automatisk start/stop, cd/radio, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, automatisk lys, isofix, dæktryksmåler, esp, kørecomputer, udv. temp. måler, 6 airbags, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte, Åbent alle hverdage 7.30-17.30 Lørdag og søndag 13-16
-
77.900 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin20,8 km/l
-
1. reg06/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook