Ford Focus EcoBlue Titanium Business stc. aut.
| Farve | Blå |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.354 kg |
| Længde | 467 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 191 km/t |
| Max påhæng | 1.400 kg |
| Sidst synet | 10 jan 2025 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 641 kg |
automatgear, adaptiv fartpilot, aftageligt træk, vognbaneassistent, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), apple carplay, android auto, håndfrit til mobil, varme i forrude, kørecomputer, læderrat, højdejust. forsæder, alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, 2 zone klima, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, regnsensor, isofix, 6 airbags, esp, auto hold, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
149.900 kr.
-
Kilometer99.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg01/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder