Ford C-MAX TDCi 120 Titanium
Ford C-MAX TDCi 120 Titanium egenskaber
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.403 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 184 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 8 jan 2025 |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 512 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, højdejust. forsæder, splitbagsæde, aircondition, centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, fartpilot, cd/radio, håndfrit til mobil, bakkamera, regnsensor, airbag, lygtevasker, bagagerumsdækken, el-sidespejle, træk
-
79.900 kr.
-
Kilometer215.000
-
Diesel24,4 km/l
-
1. reg02/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift1.460 kr. pr. 6 måneder
Poulstrup Autoværksted A/S
Hovedgaden 70, Poulstrup
9760 Vrå
CVR : 25466179
98988107
info@poulstrupauto.dk
Hovedgaden 70, Poulstrup
9760 Vrå
CVR : 25466179
98988107
info@poulstrupauto.dk
Del på Facebook