Ford C-MAX SCTi 125 Titanium
Ford C-MAX SCTi 125 Titanium egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.391 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 187 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 6 mar 2024 |
| Moment | 170 nm |
| Lasteevne | 509 kg |
Beskrivelse
tandrem er skiftet, træk, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, usb-a tilslutning, læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, nøglefri tænding, sædevarme, 4x el-ruder, isofix, 6 airbags, multifunktionsrat, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
89.900 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg02/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift1.220 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook