Fiat Grande Punto 1,4 Dynamic 77HK 5d
Fiat Grande Punto 1,4 Dynamic 77HK 5d egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.030 cm |
| Bredde | 1.687 cm |
| Højde | 1.490 cm |
| Tophastighed | 165 km/t |
| Max påhæng | 400 kg |
| Sidst synet | 7 feb 2025 |
Beskrivelse
Utroligt velholdt og klar til sommer
Undervognsbehandlet, Ikke ryger, Helårshjul, 1 ejer, Airbag, Isofix, 12V udtag, Centrallås, Elruder for, Servo, Mørktonede ruder bag, Tonede ruder, Kopholder, Stofindtræk
-
26.900 kr.
-
Kilometer139.000
-
Benzin16,9 km/l
-
1. reg03/2009
-
Modelår2009
-
Grøn afgift2.580 kr. pr. år
DK Autoservice
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Del på Facebook