Dacia Jogger TCe 110 Essential 7prs
Dacia Jogger TCe 110 Essential 7prs egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 110 / 81 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.158 kg |
| Længde | 455 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 537 kg |
Beskrivelse
7 personers, træk, parkeringssensor (bag), højdejust. førersæde, vinterhjul, fuld led forlygter, led baglygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, el-ruder, håndfrit til mobil, isofix, 6 airbags, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
169.900 kr.
-
Kilometer64.000
-
Benzin21,2 km/l
-
1. reg11/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook