Dacia Duster TCe 125 Laureate
Dacia Duster TCe 125 Laureate egenskaber
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.277 kg |
| Længde | 432 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 5 sep 2024 |
| Moment | 205 nm |
| Lasteevne | 474 kg |
Beskrivelse
aftageligt træk, navigation, håndfrit til mobil, bakkamera, parkeringssensor (bag), aircondition, fartpilot, fjernb. centrallås, sædevarme, alufælge, højdejust. førersæde, tågelygter, 4x el-ruder, airbag, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte, Åbent alle hverdage 7.30-17.30 Lørdag og søndag 13-16
-
109.900 kr.
-
Kilometer29.000
-
Benzin16,4 km/l
-
1. reg09/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook