Dacia Duster Blue dCi 115 Prestige
Dacia Duster Blue dCi 115 Prestige egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.320 kg |
| Længde | 434 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 169 cm |
| Tophastighed | 181 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 4 sep 2024 |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 528 kg |
Beskrivelse
træk, navigation, håndfrit til mobil, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), læderrat, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle, tågelygter, tagræling, mørktonede ruder i bag, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, regnsensor, isofix, 6 airbags,Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
139.900 kr.
-
Kilometer125.000
-
Diesel26,8 km/l
-
1. reg08/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook