Dacia Duster Blue dCi 115 Prestige
Dacia Duster Blue dCi 115 Prestige egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.320 kg |
| Længde | 434 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 169 cm |
| Tophastighed | 181 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 5 sep 2025 |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 528 kg |
Beskrivelse
træk, navigation, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, regnsensor, højdejust. førersæde, alufælge, el-sidespejle, tagræling, fartpilot, aircondition, sædevarme, 4x el-ruder, isofix, 6 airbags, esp, Vi leverer bilen Nysynet og med fejlfri brugtbilsattest, Der er 2 års reklamationsret på hele bilen, Der kan tilkøbes 3 års autotjekgaranti for kun 3.000kr, Den kan finansieres med eller uden udbetaling og op til 8 års løbetid, Vi tager alle biler i bytte,
Åbent alle hverdage 7.30-17.30
Lørdag og søndag 13-16
-
139.900 kr.
-
Kilometer96.000
-
Diesel25 km/l
-
1. reg07/2019
-
Modelår2018
-
Grøn afgift1.690 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook