Dacia Duster 1,2 Tce Prestige 125HK 5d 6g
Dacia Duster 1,2 Tce Prestige 125HK 5d 6g egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.341 cm |
| Bredde | 1.804 cm |
| Højde | 1.693 cm |
| Tophastighed | 177 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 23 apr 2024 |
Beskrivelse
Brugtbil
-
119.900 kr.
-
Kilometer82.000
-
Benzin16,1 km/l
-
1. reg05/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift4.160 kr. pr. år
Del på Facebook