Dacia Dokker dCi 95 Essential Tekno Van
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 95 / 70 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.500 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.281 kg |
| Længde | 436 cm |
| Bredde | 177 cm |
| Højde | 185 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 19 nov 2024 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 675 kg |
SUPER FIN DACIA DOKKER MED FINT UDSTYR
FOR YDERELIGERE INFO, RING DA PÅ TLF.NR. 98963244 TAK.......
NU UDBYDES DENNE PRAKTISKE VAN TIL SALG.......
AF GODT UDSTYR KAN NÆVNES:
6 GEAR, multifunktionsrat, kørecomputer, infocenter, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, automatisk start/stop, el-ruder, el-sidespejle m/varme, højdejust. førersæde, stofindtræk, sædevarme, kopholdere, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), bakkamera, dæktryksmåler, radio, navigation, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, ALT indfarvet, tågelygter, 4 airbags, antispin, esp, automatisk nødbremsesystem, træk til 1200 kg. m. bremser osv........
BEMÆRK:
RIGTIG VELHOLDT STAND.......
ALLE SERVICE OVERHOLDT......
KØRER RIGTIG GODT......
KOM OG KIG, ELLER RING ENDELIG FOR YDERLIGERE INFO........PS. MAILS BESVARES IKKE.......OBS. Se flere fine biler på wwwilbroauto.dk TIL DEN HELT RIGTIGE PRIS, TØR DU LA` VÆR ?........
-
79.900 kr.
-
Kilometer88.000
-
Diesel26,2 km/l
-
1. reg01/2021
-
Modelår2020
-
Grøn afgift930 kr. pr. 6 måneder