Citroën C4 Cactus 1,6 Blue HDi Skyline start/stop 100HK 5d
Citroën C4 Cactus 1,6 Blue HDi Skyline start/stop 100HK 5d egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Længde | 4.170 cm |
| Bredde | 1.714 cm |
| Højde | 1.480 cm |
| Tophastighed | 184 km/t |
| Max påhæng | 575 kg |
| Sidst synet | 7 aug 2024 |
Beskrivelse
Brugtbil
-
84.900 kr.
-
Kilometer118.000
-
Diesel27,8 km/l
-
1. reg08/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift3.380 kr. pr. år
Del på Facebook