Citroën ë-Jumper 35H L3H2 MasterLine
| Farve | Hvid |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 270 / 199 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Længde | 600 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Tophastighed | 130 km/t |
| Max påhæng | 2.400 kg |
| Moment | 410 nm |
| Batteristørrelse | 110,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 424 km
Batterikapacitet: 110,0 kWh
Energiforbrug: 294 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• Apple Carplay / Android Auto
• Bakkamera
• Adaptiv Fartpilot
• Virtuelt bakspejl
• 2400 kg på krogen(træk kan eftermonteres, ring for nærmere info)
• Elektrisk kabinevarmer
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, justerbar lændestøtte, el-klapbare sidespejle, el-sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, 16" alufælge, automatgear, tågelygter, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, usb-a tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem
-
249.900 kr.
-
Kilometer8.000
-
1. reg01/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk