Citroën ë-C4 X Plus
| Farve | Grå |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 156 / 115 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 9.999 kg |
| Længde | 436 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Højde | 153 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Batteristørrelse | 51,0 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 414 km
Batterikapacitet: 51,0 kWh
Energiforbrug: 148 (Wh/km)
UNDER KLARGØRING! RING I FORVEJEN!
🔧 Udstyrshighlights
• Bakkamera og 360° kamera
• Fartpilot
• Skiltgenkendelse
• Vognbaneassistent
• Automatisk nødbremsesystem
• Apple Carplay / Android Auto
• Træthedsregistrering
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, dellæderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, el-sidespejle, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, automatisk nødassistent
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
184.900 kr.
-
Kilometer11.800
-
1. reg04/2025
-
Modelår2025
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk