Citroën ë-C4 X Max
| Farve | Hvid |
| Type | Sedan |
| Døre | 4 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.584 kg |
| Længde | 460 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Moment | 260 nm |
| Lasteevne | 456 kg |
| Batteristørrelse | 45,0 kWh |
Super fin ë-C4, Max model med alt hvad man kunne ønske sig af moderne udstyr. Bilen fremtræder i god stand inde som ude. Udover nedenstående udstyr kan også nævnes trådløs carplay/android auto, app opkobling til bl.a forvarmning af kabine og proximity key system.
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, delkunstlæderindtræk, digitalt cockpit, læderrat, bagagerumsdækken, 18" alufælge, helårshjul, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, mørktonede ruder i bag, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, fuldaut. klima, 2 zone klima, varme i rat, fjernb. centrallås, app integration, headup display, adaptiv fartpilot, nøglefri adgang, varmepumpe, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, dab+ radio, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, usb-a tilslutning, træthedsregistrering, esp, auto hold, blindvinkelsassistent, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4339
Forbehold for tastefejl
-
159.800 kr.
-
Kilometer17.273
-
1. reg01/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder