Chevrolet Spark 1,0 LS A/C 68HK 5d
Chevrolet Spark 1,0 LS A/C 68HK 5d egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.640 cm |
| Bredde | 1.597 cm |
| Højde | 1.522 cm |
| Tophastighed | 154 km/t |
| Sidst synet | 27 mar 2026 |
Beskrivelse
Superfin med EL-FOLDETAG ---NYSYNET
Aircondition, Elruder for/bag, Servo, Metallak, Tagræling, Tonede ruder, Tågelygter, Kopholder, Soltag, Splitbagsæde, Stofindtræk, Airbag, Ikke ryger, Nysynet, Service overholdt
-
29.900 kr.
-
Kilometer134.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg01/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
DK Autoservice
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Grundtvigsvej 76
9900 Frederikshavn
CVR : 10004888
98482617
20708141
salg@dk-autoservice.dk
Del på Facebook