BMW iX1 xDrive30 X-Line
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 272 / 200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.180 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Lasteevne | 400 kg |
| Batteristørrelse | 64,8 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 439 km
Batterikapacitet: 64,8 kWh
Energiforbrug: 168 (Wh/km)
Udstyrshighlights
• 360° Kamera
• Fartpilot (Adaptiv fartpilot kan tilkøbes via BMW store)
• Fjernlysassistent
• Headup-display
• El indst. førersæde m. memory
• El-bagklap
• Sædevarme (Varme i rat kan tilkøbes via BMW store)
• Vognbaneassistent
• Apple Carplay / Android Auto
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, splitbagsæde, alufælge, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, elektrisk kabinevarmer, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, headup display, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem
Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
Kontakt os
Ring: 22 10 29 26
Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
279.900 kr.
-
Kilometer54.000
-
1. reg02/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk