BMW iX1 xDrive30 X-Line
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 272 / 200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | 4-hjuls træk |
| Vægt | 2.180 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 164 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Lasteevne | 400 kg |
| Batteristørrelse | 64,8 kWh |
Rækkevidde: (WLTP) 439 km
Batterikapacitet: 64,8 kWh
Energiforbrug: 168 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• El-soltag og glastag
• El betjent bagklap
• Fartpilot
• Bakkamera
• Android auto/Apple carplay
• Sportssæder
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 18" alufælge, el-soltag, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, fuld led forlygter, ambiente belysning, mørktonede ruder i bag, automatgear, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot (kan tilkøbes), udv. temp. måler, aut. nedbl. bakspejl, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, app integration, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, airbag, automatisk lys, isofix, vognbaneassistent, esp, antispin, auto hold
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: jc@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk, adaptiv fartpilot
-
299.900 kr.
-
Kilometer29.000
-
1. reg12/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk