BMW iX1 eDrive20 M-Sport
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.865 kg |
| Længde | 450 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
| Batteristørrelse | 64,8 kWh |
Super fin BMW IX1 i farven Black sapphire metalfarve.
Hightlights
• M-Sport pakke
• Proximity Key system
• Trådløs CarPlay
• El-bagklap
• App-opkobling (bl.a. forvarmning af kabine)
• Batteri preconditioning
• Adaptive M chassis
Fuldudstyrsliste:
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, delalcantaraindtræk, delkunstlæderindtræk, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, ambiente belysning, højdejust. forsæder, 18" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, kurvelys, led kørelys, led baglygter, adaptive forlygter/matrix led forlygter, nøglefri tænding, ->adaptiv fartpilot med kø-assistent ( SKAL LÅSES OP VIA BILENS ON-BOARD STORE ) <- , 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, 2 zone klima, adaptiv undervogn, varmepumpe, fjernb. centrallås, fartpilot, el betjent bagklap, app integration, nøglefri adgang, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fod betjent bagklap, trådløs mobilopladning, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, esp, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening, træk til 750kg kan tilkøbes.
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4345
Forbehold for tastefejl
-
299.800 kr.
-
Kilometer21.047
-
1. reg02/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder