BMW i4 eDrive35
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.152 kg |
| Længde | 478 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 393 kg |
Rækkevidde: (WLTP) 478 km
Batterikapacitet: 67,0 kWh
Energiforbrug: 160 (Wh/km)
🔧 Udstyrshighlights
• Bakkamera
• Fartpilot
• 3 Zone klimaanlæg
• El-bagklap
• Apple Carplay / Android Auto
• Vognbaneassistent
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 17" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, automatgear, 3 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, udv. temp. måler, 4x el-ruder, el betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, auto hold
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
269.900 kr.
-
Kilometer120.000
-
1. reg10/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk