BMW i4 eDrive35 M-Sport
BMW i4 eDrive35 M-Sport egenskaber
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.965 kg |
| Længde | 478 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 190 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Moment | 400 nm |
| Lasteevne | 580 kg |
| Batteristørrelse | 66,0 kWh |
Beskrivelse
🟠 Fabriksgaranti til og med januar 2027
🟠 Garanti på batteri 8 år eller 160.000 km
🟠 Shadowline msport med panorama og adaptiv led lygter
🟠 Apple Carplay, android auto, bakkamera, el-soltag, skiltegenkendelse, og meget mere!
✔ Mulighed for finansiering – også uden udbetaling
✔ Vi tager gerne din bil i bytte
✔ Mulighed for at tegne en ejerskifteforsikring på bilen
-
374.900 kr.
-
Kilometer12.000
-
1. reg01/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook