BMW 330e Touring M-Sport aut.
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 292 / 215 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Hybrid-Benzin |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 1.805 kg |
| Længde | 471 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 230 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 22 aug 2024 |
| Moment | 420 nm |
| Lasteevne | 550 kg |
| Batteristørrelse | 9,7 kWh |
🔧 Udstyrshighlights
• Svingbart træk elektrisk (Tilladt påhæng m/bremser 1.500 kg)
• Adaptiv fartpilot m/kø-assistent
• Bakkamera
• Parkeringssensor for & bag
• El-betjent bagklap
• Fjernlysassistent
• 3 Zone klima
• Sportskabine i dellæder
• 19" M-sport fælge (797m)
• Apple Carplay / Android Auto
• BMW Hi-Fi lydanlæg
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, dellæderindtræk, delalcantaraindtræk, sportssæder, højdejust. forsæder, el-justerbar lændestøtte, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, alufælge, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, tagræling, svingbart træk (elektrisk), automatgear, fuldaut. klima, 3 zone klima, fjernb. centrallås, nøglefri tænding, fartpilot, adaptiv fartpilot, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, sædevarme, aut. nedbl. bakspejl, 4x el-ruder, el betjent bagklap, trådløs mobilopladning, dab radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, usb-a tilslutning, usb-c tilslutning, regnsensor, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), skiltegenkendelse, træthedsregistrering, isofix, automatisk lys, fjernlysassistent, airbag, antispin, esp, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem
Bilen er sænket 40mm på Vogtland-undervogn. Original m-sport-undervogn følger med, og kan evt. monteres inden levering hvis dette ønskes.
💰 Finansiering tilbydes – også uden udbetaling!
– ring for pris på netop denne bil.
Mulighed for tilkøb af op til 36 måneders garanti hos
Bilgården Hostrup A/S
📞 Kontakt os
📱 Ring: 22 10 29 26
📧 Mail: mathias@bilgaardenhostrup.dk
🕘 Åbningstider – Salgsafdelingen
Hverdage: 10.00 – 18.00
Weekend: 11.00 – 17.00
📍 Vi er beliggende kun 10 minutters kørsel nord for Aalborg.
🚗 De fleste af vores biler står klar til omgående levering.
🔎 Se flere biler på: www.bilgaardenhostrup.dk
-
307.900 kr.
-
Kilometer111.000
-
Hybrid-Benzin33,4 km/l
-
1. reg10/2020
-
Modelår2021
-
Grøn afgift600 kr. pr. 6 måneder
Sulsted Kirkevej 1
9381 Sulsted
CVR : 20975245
2210 2926
salg@bilgaardenhostrup.dk