Audi Q4 e-tron S-line
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.125 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 515 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Super flot Q4 E-tron S-line. Rigtig flot farve kombination med den helt hvide lak og sorte lister og frontgrill samt tilhørende 20" sorte org. Audi hjul.
Her bliver du virkeligt godt og billigt kørende.
· Navigation
· Apple Carplay / Android Auto
· Parkeringssensorer for og bag
· Adaptiv fartpilot
· S-line kabine med tilhørende sort himmel
· 3 zonet klimaanlæg
· Full LED lys for og bag
· Digital instrumentbræt
· Komplet udstyrsliste kan læses længere nede i annoncen...
Bilen leveres selvfølgelig ny-synet og ny-serviceret samt top klargjort fra eget værksted.
Mulighed for 100Autotjek brugtvognsattest samt tilkøb af Cargarantie eller Fragus forsikring - ring gerne og forhør jeg nærmere vedr. dette
Attraktiv finansiering tilbydes gennem vore samarbejdspartnere, her tilbydes både finansiering med og uden udbetaling - ring gerne og få et tilbud på dette.
Åbningstider :
Mandag - Fredag : 07.45 - 17.00
Lørdag : Lukket
Søndag : 10.00 - 14.00
Komplet udstyrsliste: kørecomputer, digitalt cockpit, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 20" alufælge, el-sidespejle, led kørelys, fuld led forlygter, dynamisk blinklys, led baglygter, automatgear, aircondition, 3 zone klima, fjernb. centrallås, centrallås, fartpilot, nøglefri tænding, udv. temp. måler, el-ruder, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, dab radio, håndfrit til mobil, apple carplay, android auto, usb-c tilslutning, musikstreaming via bluetooth, navigation, fuldaut. klima, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), airbag, lygtevasker, isofix, antispin, vognbaneassistent, auto hold, automatisk nødbremsesystem
-
300.000 kr.
-
Kilometer31.000
-
1. reg05/2023
-
Modelår2023
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Ellebæksmindevej 1
9280 Storvorde
CVR : 41481811
98311088
kontakt@nordjyskautocenter.dk