Audi Q4 e-tron S-line
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Lasteevne | 515 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Super velkørende Q4 e-tron 45 S-line.
Highlights:
• Originalt svingbart anhængertræk til 1000kg
• Interiør med sportssæder i sort stof
• S line eksteriørpakke
• Trådløs CarPlay
• App-opkobling (bl.a. forvarmning af kabine)
• KESSY nøglefri betjening
• 20" alufælge
• Travel Assist
• 360° kamera
Fuld udstyrsliste:
kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, digitalt cockpit, læderrat, justerbar lændestøtte, bagagerumsdækken, stofindtræk, 20" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, tagræling, fuld led forlygter, svingbart træk (manuel) til 1000kg m/bremser ( kan vejes op til 1200kg ) og 750kg u/bremser, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, el betjent bagklap, app integration, varmepumpe, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fod betjent bagklap, trådløs mobilopladning, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, auto hold, blindvinkelsassistent, regnsensor, 360° kamera, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk lys, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4492
Forbehold for tastefejl
-
329.800 kr.
-
Kilometer38.581
-
1. reg05/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder