Audi Q4 e-tron Progress
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 495 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Super fin Q4 E-tron 45 med bl.a advanced eksteriørpakke ( indfarvede skærmkanter ) og sportssæder samt stor førerassistentpakke med bl.a travelassist og 360 kamera og KESSY nøglefri betjening.Bilen fremtræder i flot stand inde og ude. Bemærk bilen er med træk. Mulighed for opkobling med app til bl.a forvarmning af kabine. Bilen er med trådløs carplay.
kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, justerbar lændestøtte, bagagerumsdækken, stofindtræk, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, led kørelys, led baglygter, fuld led forlygter, svingbart træk (manuel) til 1000kg m/bremser ( kan vejes op til 1200kg ) og 750kg u/bremser, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, udv. temp. måler, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, 3 zone klima, varme i rat, fjernb. centrallås, el betjent bagklap, app integration, varmepumpe, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, fod betjent bagklap, manuel forvarmning af batteri, trådløs mobilopladning, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, blindvinkelsassistent, auto hold, 360° kamera, regnsensor, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4340
Forbehold for tastefejl
-
299.800 kr.
-
Kilometer63.975
-
1. reg07/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder