Audi Q4 e-tron Progress Sportback
| Farve | Blå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.145 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 187 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 480 kg |
| Batteristørrelse | 76,6 kWh |
Super fin Q4 e-tron 45, bemærk med bl.a advanced eksteriørpakke ( indfarvede skærmkanter ) samt træk, 360 kamera, travelassist, MATRIX lys, KESSY mm. Bilen er i farven Gejserblå.
kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, mørk loftbeklædning, digitalt cockpit, læderrat, justerbar lændestøtte, bagagerumsdækken, stofindtræk, 19" alufælge, el-klapbare sidespejle m/varme, kurvelys, led kørelys, led baglygter, adaptive forlygter, matrix led forlygter, svingbart træk (manuel) træk til 1200kg m/bremser ( kan vejes op til 1200kg ) og 750kg u/bremser, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, automatisk forvarmning af batteri, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, el betjent bagklap, app integration, nøglefri adgang, adaptiv fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, sædevarme, trådløs mobilopladning, manuel forvarmning af batteri, fod betjent bagklap, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, usb-c tilslutning, navigation, android auto, håndfrit til mobil, apple carplay, træthedsregistrering, intelligent hastighedsassistent, esp, blindvinkelsassistent, auto hold, regnsensor, 360° kamera, parkeringssensor (bag), førerovervågning med advarsel, automatisk nødbremsesystem, bakkamera, parkeringssensor (for), dæktryksmåler, skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, vognbaneassistent, stemmebetjening
💰 Billig finansiering – også uden udbetaling
Vi tilbyder attraktiv finansiering via bl.a. Santander Bank, ofte billigere end bankernes.
📍 Se bilen hos HBG
Teknologiparken 2, 9440 Aabybro
🕙 Hverdage kl. 10–17 | Søndag kl. 12–16
📞 Mikkel – 60 16 02 54
📧 salg@hbg.dk
Pst! Du kan også sende en SMS!
Vognnr.: 4341
Forbehold for tastefejl
-
309.800 kr.
-
Kilometer45.419
-
1. reg09/2024
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder