Audi A4 TFSi 170 Avant
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 170 / 125 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.565 kg |
| Længde | 470 cm |
| Bredde | 183 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 222 km/t |
| Sidst synet | 27 feb 2025 |
| Moment | 320 nm |
| Lasteevne | 485 kg |
🚘 Audi A4 1,8 TFSi 170 Avant 5d 🚘
✅ Highlights
• Træk
• 2 zone klima
• Multifunktionsrat
• El-ruder
• El-sidespejle
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. forsæder, alufælge, el-sidespejle, tagræling, træk, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, aux tilslutning, regnsensor, antispin, esp
-
69.900 kr.
-
Kilometer315.000
-
Benzin16,4 km/l
-
1. reg04/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder